O MNIE


 

„W czasach powszechnego fałszu mówienie Prawdy jest aktem rewolucyjnym.

George Orwell”


Jeśli tu trafiliście to znaczy, że zbliża się jeden z najważniejszych i najpiękniejszych dni w Waszym życiu. Gratuluję!

Jestem fotografem z wykształcenia i z zamiłowania. Fotografuję od lat, dzięki czemu możecie być pewni, że Wasze zdjęcia będą doskonałą pamiątką na całe życie. Będę Wam towarzyszyć i będę neutralna, tylko w ten sposób uchwycę emocje TEGO DNIA, a Wy będziecie mogli od nich wrócić zawsze gdy sięgniecie po album.

Moim priorytetem jest działanie w porozumieniu z Klientem. Zawsze wsłuchuję się w Państwa potrzeby, a jako profesjonalistka służę radą i doświadczeniem. Fotografując dokumentuję Wasze historie, pokazuję Was i Wasze emocje. Prawdziwe historie tworzycie WY, ja mam zaszczyt uwieczniać je na fotografiach.

Lubię podróżować – zwiedzać i utrwalać to co widzę; lubię czytać choć na tę pasję czasu mam zbyt mało; lubię fotografować – zawsze i wszędzie. 

Napiszcie lub zadzwońcie i powiedzcie co Wy lubicie, co powoduje, że się śmiejecie, co Was wzrusza, co wyciska łzy. Czy macie ukochane miejsca, do których wracacie, gdzie się „chowacie”. Napiszcie o sobie, o swoim Wielkim Dniu, o planach z nim związanych.

 

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio.