AKTUALNOŚCI


FOTOGRAFIA to sztuka uchwycenia niewypowiedzianych słów, uczuć i myśli, to szept światła i jego czułość. Fotografia to ludzie i ich emocje, to myśli i westchnienia, to gesty i otaczająca je atmosfera. Wszystko wymieszane w jednym magicznym kociołku i zatrzymane w czasie

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu kompleksową i profesjonalną ofertę realizacji reportaży fotograficznych z uroczystości ślubnych, weselnych, rodzinnych, firmowych i szkolnych oraz dedykowanych sesji zdjęciowych na terenie całej Polski.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy ofertę, w formie przystępnych pakietów, aby mogli Państwo wybrać dogodną formę realizacji zlecenia. Jesteśmy również otwarci na każdą inną Państwa propozycję.

Jeśli planujecie Państwo ważną uroczystość rodzinna czy firmową, nie może na niej zabraknąć fotografa, który uchwyci dla Państwa ważne i piękne chwile, zabawne sytuacje, uśmiech i łzy, przelotne spojrzenia i wzruszenia.

Jeśli nie mieliście zdjęć z własnego ślubu, wesela, komunii, urodzin, zamówcie rocznicowe sesje plenerowe – indywidualne lub rodzinne.

Zapewniamy profesjonalną realizację zdjęć oraz ich obróbkę graficzną. Zapraszam do obejrzenia portfolio.